LKS Wapelwo Wielkie - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Trening - Waplewo Wielkie 19:30

Sparing: LKS Waplewo Wielkie - Victoria Rychliki 16:00 Zbiórka 15:00

pon.

Trening - Waplewo Wielkie 19:30

Sponsor

Relacja spotkania

herb LKS Waplewo Wielkie
(0:0)
herb KS Czernin
LKS Waplewo Wielkie   KS Czernin
Waplewo Wielkie

2013-08-31, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsze spotkanie ligowe i od razu derby powiatu z KS Czernin. Mecz zaczynamy słabo, naszym akcją brakuje polotu i płynności. Długie piłki kierowane do naszych napastników kasuje obrona gości dowodzona przez byłego gracza LKS_u Sławka Sidorowicza. Gra nam się nie kleiła w dodatku marnujemy kilka dogodnych okazji, powoduje to frustracje i złość, niestety wyładowywaną na kolegach zespołu. Zawodnicy KS Czernin nie mogąc przedostać się w pole karne, próbowali strzałów z dystansu. I trzeba przyznać, że w 27 minucie mamy furę szczęścia kiedy piłka mija o milimetry bramkę strzeżoną przez Mateusza Trzcińskiego. Pierwsza odsłona mija a my zamiast na koncie zysków mieć przynajmniej jedną bramkę schodzimy do szatni w minorowych nastrojach, przecież nie tak miało to wyglądać. Trener w szatni ostrzega przed przyjezdnymi którzy widząc naszą grę mogą ruszyć do ataku. Sędzia gwiżdże startujemy z drugą połową. I jak za dotknięcie czarodziejskiej ruszczki, zaczynamy grać jak w meczach kontrolnych, spokojnie, dokładnie, będąc świadomym jaki przyświeca nam cel. Liczyło się tylko zwycięstwo. Plan zaczyna realizować się w 53 minucie, kiedy bramkę sprezentowali nam Czerninianie. Bramkarz KS stara się wyrzucić piłkę na aut widząc leżącego na boisku swojego kolegę, jednak nie zauważa, że ten jest poza placem do gry. Futbolówka powoli toczyła się w stronę linii autowej, jednak sędzia nakazuje grać dalej, dochodzi do niej Sebastian Snarski idealnie zagrywa do Daniela Hermaniuka a ten zimną krwią wykorzystuje sytuacje. Ogromna radość w naszych szeregach, motywujemy się do jeszcze lepszej gry. Przynosi to efekt w 60 minucie, dośrodkowuje Remik Trusner i znowu najlepiej w polu karnym zachowuje się Daniel Hermaniuk. Mija kolejne kilka minut i ponownie bohaterami zostają Trusner z Hermaniukeim, pierwszy wstrzela piłkę w pole karne ta odbija się od słupka i trafia pod nogi drugiego któremu nie pozostało nic innego jak tylko umieścić ją w siatce. Trzy bramkowe prowadzenie rozluźnia nasze szyki, pozwala to gościom stworzyć sobie świetną okazje którą jeszcze lepiej broni Mateusz Trzciński. Minuta 74 miała decydujący wpływ ma losy spotkania, kiedy to czerwoną kartką zostaje ukarany gracz KS. Widząc, że już nic nam nie zagraża ze strony rywala atakujemy ze zdwojoną siłą. Efekt, piekielnie mocny strzał z 27 metrów oddaje Dawida Semeniuka i nie daje żadnych szans na skuteczną interwencje. Sukces okrasza piątą bramką Domini Wdowiak który wykorzystuje podanie Rafała Parafińskiego.

herb LKS Waplewo Wielkie Informacje o kadrze LKS Waplewo Wielkie

1. Mateuz Trzciński
2. Krzysztof Cedro
3. Cezary Semeniuk