LKS Wapelwo Wielkie - strona nieoficjalna

Waplewo Wielkie

2013-08-31, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsze spotkanie ligowe i od razu derby powiatu z KS Czernin. Mecz zaczynamy sabo, naszym akcj brakuje polotu i pynnoci. Dugie piki kierowane do naszych napastników kasuje obrona goci dowodzona przez byego gracza LKS_u Sawka Sidorowicza. Gra nam si nie kleia w dodatku marnujemy kilka dogodnych okazji, powoduje to frustracje i zo, niestety wyadowywan na kolegach zespou. Zawodnicy KS Czernin nie mogc przedosta si w pole karne, próbowali strzaów z dystansu. I trzeba przyzna, e w 27 minucie mamy fur szczcia kiedy pika mija o milimetry bramk strzeon przez Mateusza Trzciskiego. Pierwsza odsona mija a my zamiast na koncie zysków mie przynajmniej jedn bramk schodzimy do szatni w minorowych nastrojach, przecie nie tak miao to wyglda. Trener w szatni ostrzega przed przyjezdnymi którzy widzc nasz gr mog ruszy do ataku. Sdzia gwide startujemy z drug poow. I jak za dotknicie czarodziejskiej ruszczki, zaczynamy gra jak w meczach kontrolnych, spokojnie, dokadnie, bdc wiadomym jaki przywieca nam cel. Liczyo si tylko zwycistwo. Plan zaczyna realizowa si w 53 minucie, kiedy bramk sprezentowali nam Czerninianie. Bramkarz KS stara si wyrzuci pik na aut widzc lecego na boisku swojego koleg, jednak nie zauwaa, e ten jest poza placem do gry. Futbolówka powoli toczya si w stron linii autowej, jednak sdzia nakazuje gra dalej, dochodzi do niej Sebastian Snarski idealnie zagrywa do Daniela Hermaniuka a ten zimn krwi wykorzystuje sytuacje. Ogromna rado w naszych szeregach, motywujemy si do jeszcze lepszej gry. Przynosi to efekt w 60 minucie, dorodkowuje Remik Trusner i znowu najlepiej w polu karnym zachowuje si Daniel Hermaniuk. Mija kolejne kilka minut i ponownie bohaterami zostaj Trusner z Hermaniukeim, pierwszy wstrzela pik w pole karne ta odbija si od supka i trafia pod nogi drugiego któremu nie pozostao nic innego jak tylko umieci j w siatce. Trzy bramkowe prowadzenie rozlunia nasze szyki, pozwala to gociom stworzy sobie wietn okazje któr jeszcze lepiej broni Mateusz Trzciski. Minuta 74 miaa decydujcy wpyw ma losy spotkania, kiedy to czerwon kartk zostaje ukarany gracz KS. Widzc, e ju nic nam nie zagraa ze strony rywala atakujemy ze zdwojon si. Efekt, piekielnie mocny strza z 27 metrów oddaje Dawida Semeniuka i nie daje adnych szans na skuteczn interwencje. Sukces okrasza pit bramk Domini Wdowiak który wykorzystuje podanie Rafaa Parafiskiego.

herb LKS Waplewo Wielkie Informacje o kadrze LKS Waplewo Wielkie

1. Mateuz Trzciski
2. Krzysztof Cedro
3. Cezary Semeniuk